Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
14355

У Німеччині проведуть перепис населення вперше за останні 24 роки

Перший за останні 24 роки перепис населення пройде в Німеччині в понеділок, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на Федеральне статистичне відомство країни Destatis.

Останній раз перепис проводився в 1987 році, ще до падіння Берлінської стіни і об'єднання НДР і ФРН.

Дослідження під девізом "У Німеччині живе 81,8 мільйона чоловік. Або?" проводить федеральне відомство статистики у співпраці з регіональними представництвами. При проведенні перепису вперше застосовується новий метод, при якому опитується тільки третина населення країни. При цьому фахівці використовують бази даних, що знаходяться у розпорядженні місцевих управ. Ці бази даних є достатньо повними і дозволяють скласти точну картину розподілу громадян за сферами зайнятості та місцем проживання.

Дані місцевих управ, однак, не містять повних відомостей про освіту громадян і про їх походження, а також про зайнятість людей, що займаються приватним підприємництвом. Для перепису будівель і квартир, відзначає статистичне відомство, у Німеччині взагалі не існує спеціального регістра.

Перепис населення, крім даних про вік і склад сімей, повинен показати, зокрема, скільки дітей ходять до дитячих садків та відомості про площу квартир, в яких живуть сім'ї з трьома дітьми й більше.

Разом з громадянами Німеччини в ході перепису передбачається порахувати й іноземців, зареєстрованих у ФРН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram