Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11295

Зимова Олімпіада зробить українські Карпати престижним гірськолижним курортом - Е.Тадеєв

Ефективне проведення економічних реформ сприяє розвитку країни і дає можливість реалізувати Національний проект "Олімпійська надія-2022". Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Ельбрус Тедеєв. Про це УНН повідомили в прес-службі ПР. 

"Завдяки ініціативі Президента Віктора Януковича ми маємо шанс на проведення зимових Олімпійських ігор-2022 на території українських Карпат. Ефективне проведення економічних реформ сприяє розвитку країни і дає можливість реалізувати національний проект "Олімпійська надія-2022", - заявив політик.

За словами Ельбруса Тедеєва, проведення змагань такого масштабу, як Олімпійські ігри, дозволить українським Карпатам стати одним з кращих європейських гірськолижних курортів.

"У Альпійських горах на території Франції, Австрії, Швейцарії та Італії неодноразово проходили Олімпійські ігри. Для того, щоб українські Карпати змогли стати одним з кращих європейських гірськолижних курортів, нам необхідно боротися за проведення Олімпійських ігор-2022 в Україні. Спортивні події подібного масштабу дають потужний поштовх для розвитку економіки та інфраструктури регіону", - зазначив він. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram