Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18480

Мосміськдума зобов'язала зберігати записи "прямих ефірів"

Сьогодні, 11 травня, на засіданні Московської міської думи було прийнято постанову "Про проект федерального закону "Про внесення зміни до статті 34 Закону Російської Федерації "Про засоби масової інформації", згідно з якою редакції радіо- і телепрограм зобов'язали зберігати в записі "прямі ефіри", повідомляє прес-служба Мосміськдуми.

Автор законодавчої ініціативи щодо внесення зміни до чинного федерального закону - думська фракція "Єдина Росія". Як сказав редактор проекту постанови, депутат Анатолій Петров (фракція "Єдина Росія"), запропонована зміна зобов'яже редакції радіо- і телепрограм зберігати матеріали власних передач, що вийшли в ефір не лише в записі, а й у прямому ефірі.

На думку А.Петрова, відсутність на даний час такої законодавчої норми призводить до того, що в ряді випадків неможливо отримати докази для перевірки фактів порушення законодавства в період виборчих кампаній, оскільки засоби масової інформації відмовляються надавати копії відповідних матеріалів.

Більшість депутатів погодилися з тим, що прийняття запропонованого законопроекту дозволить більшою мірою забезпечити захист прав громадян, особливо при проведенні виборів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram