Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 10:14
Новини: Політика
7455

В.Янукович наказав М.Азарову швидко підготувати пропозиції щодо кадрових змін

Президент України Віктор Янукович наголошує на неприпустимості формального ставлення високопосадовців до реалізації реформ в країні. Як відзначив глава держави сьогодні на засіданні Керуючої ради Комітету з економічних реформ, успішність реформування, безперечно, значною мірою залежить від виконавців: їх особистого ставлення до справи та дисципліни. Про це УНН повідомили у прес-службі Президента.

"Головна вимога до виконавців – переконливе ставлення до тієї справи, якою вони займаються. Якщо немає переконливості, впевненості у тому, що робиш, – ніколи не буде успіху", – зазначив Віктор Янукович. Сьогодні, упевнений Президент, вже настав час робити висновки й усувати від реформаторської роботи тих людей, які не хочуть чи не можуть ефективно її виконувати.

У цьому зв’язку Президент запропонував Прем’єр-міністрові надати відповідні пропозиції. "У короткий термін – до кінця травня – готуйте пропозиції по кадрових змінах… По всіх напрямках, де у нас вже розпочалися реформи, мають бути виконавці, у яких "очі горять", – сказав Віктор Янукович.

Глава держави також висловився за необхідність провести до кінця травня ревізію всіх рішень, прийнятих на засіданнях Керуючої ради Комітету з економічних реформ. "Де ми порушили графіки, і чому це відбулося? Чому не встигаємо? Чи плануємо неякісно свою роботу, чи наші виконавці не здатні її виконувати? Треба зробити висновки. І, як кажуть, "роздати всім нагороди". Іншого шляху бути не може. Ми не можемо дискредитувати ту роботу, яку розпочали рік тому", – наголосив він.

Президент звернув окрему увагу на важливість посилення інформаційної роботи. Насамперед це стосується донесення до суспільства конкретних цілей реформ і тих позитивних зрушень, до яких вони призведуть у майбутньому.

"Люди повинні зрозуміти, що ми маємо на меті будувати сучасну країну, модернізувати її таким чином, щоб нам не було соромно перед нашими дітьми", – підкреслив Віктор Янукович.

"Ми з вами переконані: все, що ми робимо, піде на користь країні і людям. Переконані, що нам не треба втрачати час. А це означає, що кожен на своєму місті повинен якісно працювати. Моя позиція принципова в цьому питанні", – сказав Президент. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...