Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 09:34
Новини: Здоров'я
12345

У Черкасах перевірили готовність пляжів до купального сезону

Санітарний стан і готовність черкаських пляжів до відкриття купального сезону, який у Черкасах стартує 1 червня, перевірила робоча група. До її складу увійшли керівники відповідних департаментів міськвиконкому, КП "Комбінат комунальних підприємств", КП "Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба", ДЗ "Черкаська міська СЕС" та управління МНС України в Черкаській області. Про це УНН повідомили у прес-службі міськвиконкому Черкас.

 

В.о. директора департаменту екології та безпеки населення Юрій Кривошея розповів, що загалом було проінспектовано шість прибережних територій, які офіційно визнані зонами відпочинку. Це – пляжі "Соснівський", "Пушкінський", "Рив’єра", "Смілянський", "Митницький" і "Дахнівський".

Серед основних питань, які цікавили перевіряючих: проведення обстеження й очищення дна акваторії для купання людей від сторонніх предметів із залученням водолазів-професіоналів; позначення буями меж запливу на акваторії пляжів; розміщення на території зон відпочинку інформаційних стендів для відпочиваючих, освітлення. А також – облаштування пляжів туалетами, роздягальнями, дощовими стоками, місцями паркування, контейнерними майданчиками, урнами для сміття тощо.

Крім цього, перевіряли наявність у власників пляжних територій договорів на організацію сезонних рятувальних постів і готовність до оформлення паспорта пляжу.

За словами Ю.Кривошеї, під час інспектування виявлено, що в основному до купального сезону готові території: комунальних пляжів "Соснівський", "Пушкінський", а також прибережні зони ТОВ "Берег-2007" ("Бочка"), "Рив’єра", частина пляжу "Митницький". Нині тривають роботи з благоустрою території на пляжі "Смілянський".

А пляжі "Дахнівський" у складі територій бару "Робінзон", ПП "Фірма Агро-Поліс”, ДП санаторій "Україна” та частина прибережної смуги "Соснівський" неготові до прийому відпочивальників. Тому відповідальним за утримання цих територій були надані приписи у терміновому порядку усунути недоліки, забезпечивши належні умови для комфортного та безпечного перебування людей на пляжі та прибережній акваторії Дніпра. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram