Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10065

Захисник Ю.Тимошенко не очікує позитивного рішення від апеляційного суду

Захисник екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко не очікує позитивного рішення від апеляційного суду по скарзі щодо незаконності порушення Генеральною прокуратурою кримінальної справи щодо газових угод 2009 року. Про це він сьогодні сказав біля Печерського районного суду, передає кореспондент УНН.

"Сьогодні відбулась у Печерському суді екстраординарна ситуація, коли по брудних, абсолютно не обґрунтованих звинуваченнях суд підтвердив нібито законність порушення кримінальної справи проти Ю.Тимошенко", - наголосив захисник Ю.Тимошенко.

Насправді, за його словами, з юридичної точки зору все, що було сьогодні оголошено в суді, є абсолютною не аргументацією.

"Коли ми йшли в Печерський районний суд, ми не очікували правосуддя так само, як ми не очікуємо від апеляційної установи міста Києва. Тому ми пройдемо цей шлях, щоб мати юридичну можливість звернутися до Європейського суду з прав людини. Я переконаний, що ця судова інстанція в нормальні встановлені відповідними процедурними регламентними нормами терміни розгляне справу Ю.Тимошенко і винесе справедливе обґрунтоване рішення", - зазначив юрист.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, Ю.Тимошенко завтра подасть апеляцію на рішення Печерського суду.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram