Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 08:37
10560

Потрібна система забезпечення молоді першим робочим місцем - МОН

Необхідно розробити ефективну систему забезпечення молоді першим робочим місцем. Про це сказав перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма під час наради керівників наукових товариств студентів та аспірантів на тему: "Наукова діяльність студентів як пріоритет вищої освіти", повідомили УНН у прес-службі МОН.

"Зокрема, поширення у вищих навчальних закладах позитивного досвіду створення при органах студентського самоврядування Центрів працевлаштування, проведення "Ярмарків вакансій", "Днів кар'єри", залучення до участі в цих заходах якнайширшого кола роботодавців. Важливо, щоб це було не лише гаслом, а втілювалося в життя", - повідомив Є.Суліма.

Першочерговим завданням цієї наради є підготовка пропозицій міністерству щодо механізмів вирішення ряду проблем, пов’язаних з організацією та здійсненням студентами і аспірантами наукової діяльності.

Під час наради обговорювалися питання стипендіального забезпечення, удосконалення механізму надання державних пільгових кредитів на здобуття вищої освіти, працевлаштування випускників тощо.

Після обговорення та доопрацювання принципи та механізм функціонування наукових товариств буде закріплено в Типовому положенні про наукове товариство студентів та аспірантів вищого навчального закладу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram