Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
9075

До 96-ти будинків Львова відновлено подачу гарячої води

У Львові закінчились гідравлічні випробування тепломережі ТЦ "Північна". Відтак, до 96-ти будинків Шевченківського району відновлено подачу гарячої води, повідомили кореспонденту УНН у прес-службі Львівської міськради.

МКП "Львівтеплоенерго" закінчило гідравлічні випробування магістральних теплових мереж ТЦ "Північна" (ТЕЦ-2). Випробування тривали з 12 до 16 травня.

"Зараз відновлено роботу котельні на вул. Струмок, 7, яка подає теплоносій до 7 ЦТП. Тому у Шевченківському районі до 86 будинків відновлено подачу гарячої води. Решта будинків Шевченківського району отримає гарячу воду після запуску ТЦ "Північна". З 16 травня ТЦ "Північна" на "нульовій зупинці". Плануємо завершити "нульову зупинку" в 20-их числах травня", - розповів інженер МКП "Львівтеплоенерго" Володимир Штейбарт.

В результаті гідравліки на мережах виявлено 4 прориви: біля житлового будинку на вул. Миколайчука, 32, біля школи (вул. Миколайчука, 18), прохідний канал (між ЦТП по вул. Мазепи, 3 - ЦТП Мазепи, 13) та поблизу житлового будинку на вул. Миколайчука, 10.

Як розповів В.Штейбарт, один прорив (по вул. Миколайчука, 18) вже ліквідовано, два (вул. Миколайчука, 32 та вул. Миколайчука, 10) - в роботі. Незабаром приступлять до ліквідації прориву між ЦТП Мазепи, 3 - ЦТП Мазепи, 13. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram