Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 04:46
Новини: Економіка
6360

На Прикарпатті обсяги експорту та імпорту товарів зросли утричі

В Івано-Франківській області протягом січня-березня 2011 року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності збільшили порівняно із січнем-березнем 2010 року обсяги експорту товарів утричі - до 232,1 млн дол., імпорту – у 3,2 раза до 195 млн грн. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становило 37,1 млн дол. Про це УНН повідомили в облуправлінні статистики.

При цьому до країн СНД було експортовано понад 25% усіх товарів, до країн Європи (у т.ч. ЄС) – понад 50%.

Імпорт з країн СНД становив понад 50% від загального обсягу, з країн Європи (у т.ч. ЄС) – майже 40%.

Найбільші експортні поставки підприємства області здійснювали до Росії, Польщі, Угорщини, Туреччини, Румунії, Італії, Білорусі та Чехії. Численні імпортні надходження були з Росії, Німеччини, Польщі, Чехії, Нідерландів та Італії.

Підприємства області найбільше експортували: продукцію хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості та полімерні матеріали, пластмаси, мінеральні продукти, механічне та електрообладнання, деревину та вироби з неї, шкіряну і хутряну сировину та вироби з них, яйця i продукти їх переробки.

Серед імпортних надходжень питому вагу становили мінеральні продукти, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічне і електрообладнання, полімерні матеріали, пластмаси та каучук. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...