Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 23:04
Новини: Економіка
9255

Понад 3000 залізничних вагонів пошкоджено з початку року

За чотири місяці поточного року через порушення технічних умов під час виконання вантажних операцій і правил експлуатації при маневровій та поїзній роботі залізничники виявили 3082 випадки пошкоджень вантажних вагонів. Це на 815 більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це УНН повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Передусім псування вагонів відбувається на під’їзних коліях вантажовласників та вантажоотримувачів. Найбільша кількість пошкоджень – 1584 випадків, або 51%, зафіксована в морських торговельних портах та на інозалізницях (Словаччина, Угорщина, Польща) під час вивантаження вантажів за допомогою грейферних кранів, що спричиняє пошкодження люків, листів перекриття, кузовів та інших внутрішніх елементів конструкції вагону.

"Укрзалізниця" неодноразово зверталася до керівництва портів та підприємств з вимогою замість грейферних кранів використовувати для вивантаження естакади та вагоноперекидачі.

На думку залізничників, для унеможливлення пошкодження вагонів під час вантажних операцій необхідно здійснити комплекс заходів. Зокрема, вантажовласникам та вантажоотримувачам потрібно переоснастити вантажні фронти сучасними засобами механізованого вивантаження, до яких належать будівництво естакад, встановлення вагоноперекидачів, застосування сучасних кранів-маніпуляторів тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...