Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 12:00
Новини: Політика
7815

К.Бондаренко: Україна та Чехія - конкуренти на ринку зброї, тому шпигунських скандалів не оминути

Керівник Інституту української політики Кость Бондаренко заявив, що на сьогодні Україна та Чехія є конкурентам на ринку зброї. "А там, де з’являється двоє конкурентів, там, де є технічні інтереси, де є взаємний інтерес у технічних новинках, то там важко втриматися від тих дій, які можуть бути кваліфіковані як шпигунство", - сказав він журналістам, коментуючи дипломатичний скандал України із Чехією, передає кореспондент УНН

Зокрема, коментуючи причетність російських спецслужб до дипломатичного скандалу, К.Бондаренко наголосив: "Хочеться згадати слова мудреця щодо того, що не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо, якщо її там немає".

Експерт також вважає, що даний дипломатичний інцидент не вплине ні на відносини із Чехією, ні на євроінтеграційні процеси України.

Водночас він наголосив, що на сьогодні Україна і Чехія є конкурентам на ринку зброї.

"А там, де з’являється двоє конкурентів, там, де є технічні інтереси, де є взаємний інтерес в технічних новинках, то там важко втриматися від тих дій, які можуть бути кваліфіковані як шпигунство. Там шпигунські скандали рясно процвітають", - сказав К.Бондаренко. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram