Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 19 травня 2019 11:22
Новини: Економіка
5160

Україна та Македонія отримають додаткові дозволи на міжнародні автомобільні перевезення

На прохання македонської делегації українська сторона погодилась на додатковий обмін дозволами на здійснення перевезень у 2011 році. Відповідні домовленості були досягнуті на засіданні Змішаної українсько-македонської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень у Києві. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

Відтак, додатково Україна та Македонія отримають по 50 дозволів "універсальні та треті країни", 300 універсальних дозволів категорії Євро-3 та 50 універсальних дозволів категорії Євро-5. Додаткові дозволи надійдуть сторонам впродовж місяця.

Крім того, під час засідання було встановлено остаточну квоту дозволів для обох країн на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень у 2011 році: 250 дозволів "універсальні та треті країни", 200 універсальних дозволів категорії Євро-1, 600 універсальних дозволів категорії Євро-2, 700 універсальних дозволів категорії Євро-3, 50 універсальних дозволів категорії Євро-5.

На 2012 рік Україна та Республіка Македонія узгодили попередню квоту дозволів: 200 дозволів "універсальні та треті країни", 700 універсальних дозволів категорії Євро-2, 800 універсальних дозволів категорії Євро-3, 100 універсальних дозволів категорії Євро-5. При потребі та за проханням однієї зі сторін буде розглянуто можливість виділення додаткової кількості дозволів.

Нагадаємо, що проведення засідань Змішаної українсько-македонської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень здійснюється, відповідно до Статті 13 Угоди, підписаної 5 березня 2002 року у Києві між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...