Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 03:22
6135

МНС готуватиме наукові кадри для держави за новою спеціальністю

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС України рішенням атестаційної колегії міністерства освіти і науки, молоді та спорту відкрита аспірантура за спеціальністю "Теорія і методика професійної освіти". Про це УНН повідомили у прес-службі ЛДУ БЖД МНС.

Крім нової спеціальності, на базі ад’юнктури навчального закладу вже здійснюють підготовку наукових кадрів за спеціальностями "Управління проектами" та "Пожежна безпека".

Проректор навчального закладу з наукової роботи Василь Ковалишин розповів, що сьогодні навчальний заклад має всі умови для підготовки кандидатів педагогічних наук. Зокрема, вчені проводять наукові дослідження у сфері професійної підготовки фахівців аварійно-рятувальних служб. Створення аспірантури дасть можливість створити високопрофесійний, оптимально збалансований кадровий потенціал, забезпечить підготовку якісно-нового рівня фахівців адаптованих до нових соціально-економічних умов, примножить науковий та інтелектуальний потенціал, допоможе формувати особистість з високими морально-вольовими якостями, які б володіли специфікою роботи в екстремальних умовах. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...