Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 01:10
12165

На Дніпропетровщині відбулась Рада керівників органів безпеки СНД

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул привітав учасників 30-го засідання Ради керівників органів безпеки і спецслужб країн-учасниць СНД, яке пройшло в Дніпропетровську. Про це УНН повідомили в управлінні преси та інформації Дніпропетровської ОДА.

У заході взяли участь Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський, директор Федеральної служби безпеки Російської Федерації Олександр Бортников, представники керівництва спецслужб країн СНД, голова облради Євген Удод, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, начальник управління СБУ в Дніпропетровській області Володимир Верхогляд.

Губернатор наголосив, що спецслужби країн СНД, зокрема й Служба безпеки України, роблять вагомий внесок у справу забезпечення міжнародної безпеки як на рівні Співдружності, так і в глобальному масштабі.

"Позитивні тенденції в розвитку міждержавних відносин у рамках СНД, які ми спостерігаємо з часу обрання на посаду Президента України Віктора Федоровича Януковича, – це запорука рівноправного й взаємовигідного співробітництва", – наголосив губернатор.

За його словами, метою міжнародного співробітництва спецслужб, у тому числі й у рамках СНД, є ефективне забезпечення безпеки держав та їх громадян від загроз, що носять міжнародний характер.

Він висловив упевненість, що 30-те засідання Ради керівників органів безпеки і спеціальних служб держав-учасників СНД стане черговим етапом у підвищенні ефективності діяльності органів безпеки та спеціальних служб країн-учасниць СНД та вагомим внеском у міжнародну безпеку.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...