Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 17 червня 2019 11:42
Новини: Економіка
11925

"Укртрансгаз" скоригував тривалість ремонтних робіт на ГТС у Балканському напрямку

ДК "Укртрансгаз" скоригувала терміни проведення та види ремонтних робіт на газотранспортній системі (ГТС) у Балканському напрямку в 2011 році, а також узгодила пропозиції щодо термінів ремонтів у 2012 році. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Ці та інші питання делегація "Укртрансгазу" обговорила зі своїми колегами з ВАТ "Газпром" і ВАТ "Газпром експорт" (Російська Федерація), АТ "Молдовагаз", ЕАД "Булгартрансгаз" (Болгарія), АТ "ГА-МА" (Македонія), АТ "Боташ" (Туреччина), АТ "Десфа" (Греція) на 19-ій Диспетчерській нараді, що відбулася у Кишеневі (Молдова) 17-21 травня.

Учасники наради відзначили, що у 2010 році транзит газу в країни Балканського регіону та Туреччину працював безперебійно, забезпечуючи споживачів заявленими обсягами природного газу.

Крім того, у Балканському напрямку за 4 місяці 2011 року значно зріс відбір газу споживачами – на 27% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За словами директора Об’єднаного диспетчерського управління (ОДУ) ДК "Укртрансгаз" Андрія Дацюка, "систематична синхронізація ремонтно-профілактичних робіт дозволяє максимально зменшити можливі збитки від простою потужностей, як видобувних, так і транспортних, а також забезпечити отримання природного газу споживачами у повному обсязі, - зазначив він. – А унікальність нашої системи дозволяє одночасно транспортувати газ, закачувати у підземні сховища та проводити ремонтно-профілактичні роботи".

Так, станом на 21 травня у підземні сховища газу (ПСГ) з початку сезону закачки надійшло близько 2,7 млрд куб. м газу.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...