Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 24 липня 2019 05:52
Новини: Політика
18060

В.Тихонов пообіцяв, що у генпланах зважатимуть на думку громадян

КИЇВ. 25 травня. УНН. Громадські інтереси у проектах містобудівної документації на місцевому рівні – генеральних планах населених пунктів, планах зонування та детальних планах територій враховуватимуться на етапі їх розроблення. Як пояснив Віктор Тихонов, віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, урахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації здійснюватиметься виключно з метою забезпечення конституційних прав громадян у сфері містобудування. Про це УНН повідомили у прес-службі урядовця.

"Виконавчі органи місцевих рад при вирішенні питань планування територій зобов’язані забезпечити оприлюднення прийнятих рішень щодо розробки містобудівної документації з прогнозованими правовими, економічними та екологічними наслідками. Вони мусять також оприлюднювати й розроблені проекти містобудівної документації", - пояснив В.Тихонов.

Окрім цього, додав урядовець, виконавчі органи мають здійснювати реєстрацію, розгляд, узагальнення пропозицій та зауважень громадськості, узгоджувати спірні питання й оприлюднювати результати урахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram