Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 19 липня 2019 17:11
Новини: Політика
6495

Сім областей України підписали угоди про співробітництво з рядом регіонів РФ

КИЇВ. 25 травня. УНН. 16 угод, протоколів, планів торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва між регіонами, більше двох десятків бізнес-договорів у сферах енергетики, металургії, машинобудування, агропромислового комплексу та створення міжнародних транспортних коридорів – такий результат роботи сьогоднішнього ІІ Форуму регіонів України та суб’єктів Уральського федерального округу, який відбувся у Києві. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінрегіонбуду.

Зокрема, під час Форуму були підписані угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між: Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та урядом Челябінської області; між Миколаївською ОДА та урядом Тюменської області; між Одеською ОДА та урядом Тюменської області; між Харківською ОДА та урядом Тюменської області; між Херсонською ОДА та урядом Тюменської області; між Херсонською ОДА та урядом Свердловської області; між Черкаською ОДА та урядом Свердловської області.

Таке міжрегіональне співробітництво, започатковане рік тому, як відзначив Повноважний представник Президента РФ в Уральському федеральному окрузі Микола Винниченко, за результатами останнього кварталу 2010 року принесло серйозні плоди – 313 мільярдів доларів США товарообороту.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов зазначив, що Україні й Росії необхідно розширювати прямі міжрегіональні зв'язки як між адміністраціями регіонів, так і між підприємствами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram