Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 27 червня 2019 05:42
Новини: Економіка
6720

Ю.Бойко наказав підлеглим створити безпечні умови на кожному робочому місці

КИЇВ. 26 травня. УНН. "Техніка безпеки – це програма, яка завжди повинна виконуватись чесно і з максимальною віддачею сил, і тому стосовно тих, хто не розуміє ступінь своєї відповідальності, будуть прийняті відповідні жорсткі рішення. Це сувора, але необхідна потреба", - сказав міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко під час засідання Колегії Міненерговугілля, на порядок денний якого були винесені питання щодо стану промислової безпеки та охорони праці на підприємствах вугільної галузі, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Ю.Бойко також наголосив, що кожен керівник несе персональну відповідальність за дотримання правил безпеки, безпечне ведення робіт і збереження життя і здоров'я кожного працівника, тому однією з головних потреб є підвищення відповідальності керівництва.

До всіх присутніх міністр довів вимогу - створити безпечні умови на кожному робочому місці. Він також звернув увагу на необхідність у найкоротший термін поширити на всіх підприємствах галузі пілотний досвід ДП "Свердловантрацит" у впровадженні міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007.

Міністр окремо наголосив на необхідності відновлення традицій проведення галузевих семінарів із техніки безпеки та організації шкіл передового досвіду, постійно діючих і системно працюючих.

"Я переконаний, що спільними зусиллями ми наведемо порядок і підвищимо рівень безпеки в галузі", - додав Ю.Бойко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...