Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 22 липня 2019 12:38
Новини: Політика
7950

Уряд вирішить, як встановлювати справедливі тарифи на послуги ЖКГ

КИЇВ. 27 травня. УНН. На виконання доручення Президента України Віктора Януковича 1 червня на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України буде розглянуто питання упорядкування тарифів на послуги ЖКГ. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

Зараз Уряд ініціює перегляд не лише тарифів, а й підходів до їх формування. Передбачається затвердження єдиного алгоритму розрахунку обґрунтованих тарифів.

На розширене засідання Кабінету Міністрів України будуть запрошені керівники регіонів, які відповідають за це питання. Ймовірно, дехто з них від цього дня стане екс-керівником, адже Глава Уряду наполягає на персональній відповідальності тих, хто допустив необґрунтоване підвищення тарифів в деяких регіонах, до того ж – в рази.

Як повідомлялося раніше, Прем‘єр-міністр під час засідання Уряду 25 травня дав доручення Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства доповісти про стан справ щодо тарифоутворення, можливості оптимізації таких розрахунків.

Також Прем‘єр-міністр доручив Міністру юстиції Олександру Лавриновичу внести на розгляд Уряду пропозиції щодо юридичного механізму звіту місцевих органів влади і комунальних організацій перед споживачами комунальних послуг, який треба запровадити всією країною. На переконання Глави Уряду, після запровадження такої новації "Уряд і громадяни матимуть механізм перешкоджання необґрунтованому підвищенню тарифів".

Глава Уряду акцентував на важливості інформування громадськості щодо цього питання та необхідності контролю з боку суспільства за правильністю формування цін на комунальні послуги. Він поставив вимогу "чітко і доступно сказати людям, як треба розраховувати тарифи".

"Перевіряйте, контролюйте свої місцеві органи, вимагайте звіт за кожну копійку, яку ви заплатили комунальникам", - наголосив Микола Азаров.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram