Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 00:53
Новини: Політика
20820

В.Янукович заявив, що хімічна галузь потребує особливої підтримки

КИЇВ. 29 травня. УНН. Глава держави Віктор Янукович привітав працівників хімічної та нафтохімічної промисловості з професійним святом. У вітанні, розміщеному на сайті Президента України, зокрема, йдеться про технічну модернізацію існуючих потужностей та забезпечення фінансово-економічної стабільності підприємств галузі.

 

Вітаючи працівників хімічної та нафтохімічної промисловості, Віктор Янукович також висловив сподівання, "що хімічна промисловість України з її потужним науково-технічним, виробничим і кадровим потенціалом здатна стати реальним підґрунтям для економічного зростання нашої держави".

А тому за його словам  перед цією галуззю стоять масштабні завдання, серед яких – технічна модернізація існуючих потужностей, впровадження інноваційних технологій, освоєння нових видів продукції, забезпечення фінансово-економічної стабільності підприємств галузі.

"Зичу вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі та трудових досягнень в ім'я України", - такими словами завершив своє привітання В.Янукович.

День хіміка – свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України відзначається щорічно в останню неділю травня.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram