Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 17:27
10470

Рівень радіоактивної води на першому реакторі "Фукусіма-1" підвищився

ТОКІО. 30 травня. УНН. Рівень радіоактивної води у підземних приміщеннях першого енергоблока АЕС "Фукусіма-1" підвищився за добу на 20 сантиметрів, передає інформаційне агентство Кіодо з посиланням на оператора станції - компанію Терсо.

Рівень води підвищився через проливні дощі, які прийшли на зміну тайфуну Songdа.

Терсо закрила входи на енергоблок мішками з піском, щоб не допустити подальшого потрапляння дощової води у приміщення, зміцнила обладнання для подачі електроенергії на станцію, щоб дощ і вітер не викликали перебоїв у процесі охолодження реактора.

Нагадаємо, після руйнівного землетрусу і цунамі 11 березня в Японії на розташованій на північному сході країни АЕС "Фукусіма-1" була зафіксована серія аварій, що викликані поломками у системі охолодження. У результаті інцидентів на АЕС було зафіксовано кілька випадків витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, ввести заборону на перебування людей у зоні відчуження, а також направити наполегливі рекомендації з евакуації жителям низки районів, розташованих у радіусі 30 кілометрів і більше від АЕС. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram