Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Культура
17295

Завтра світ відзначить день без тютюну

КИЇВ. 30 травня. УНН. Завтра в усьому світі проводиться міжнародна акція боротьби з курінням — Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений у 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Про це УНН повідомили у прес-службі Держслужбі молоді та спорту.

Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту ініційовано проведення в Україні 31 травня регіональних інформаційно-профілактичних акцій "День без тютюну". Про результати проведення регіональних акцій буде повідомлено додатково.

День відмови від куріння проголошується також у третій четвер листопада. Він був встановлений Американським онкологічним товариством у 1977 році.

Перед світовою спільнотою було поставлено завдання — домогтися, аби у XXI столітті проблема куріння тютюну зникла. ВООЗ цією акцією застерігає населення планети від згубної звички — однієї з найпоширеніших епідемій за всю історію існування людства — нікотиноманії, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram