Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
13410

О.Аніщенко особисто перевірив, чи забезпечені хворі на холеру необхідними ліками

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ. 30 травня. УНН. Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко відвідав маріупольську міську лікарню № 4, де лікуються троє мешканців Маріуполя, що захворіли на холеру, передає кореспондент УНН. Міністр відвідав хворих і поспілкувався з ними.

Переконавшись, що хворі забезпечені всіма необхідними медпрепаратами та отримують кваліфіковану допомогу, О.Аніщенко відбув на нараду з керівниками обласного та міських управлінь охорони здоров`я.

Нагадаємо, 29 травня 2011 року у Маріуполі було зареєстровано три випадки гострої кишкової інфекції, викликані холерним вібріоном. Вік хворих - 55 років і старше.

За попередніми даними епідеміологічних досліджень, хворі готували і вживали рибу, виловлену в Азовському морі.

Як повідомив сьогодні головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко, через випадок захворювання на холеру в Маріуполі ввели заборону на купання на пляжах, а також на вилов риби, продаж її на ринках і вживання у їжу.

Санепідемстанція також доручила місцевим органам влади забезпечити жителів якісною водою.

Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко прибув до Маріуполя (Донецька область), щоб особисто з'ясувати ситуацію навколо випадків захворювання холерою.

Остання епідемія холери була на території України у 1918 році. Поодинокі випадки були зареєстровані в Одесі в 1970 р. та у Криму у 1994 році. При цьому, холерний вібріон (збудник холери) виявляють у водоймах найтепліших українських регіонів щоліта.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram