Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 14:25
Новини: Здоров'я
8280

В.Семиноженко: держава має дослідити вплив Wi-Fi на здоров’я людини

КИЇВ. 31 травня. УНН. Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко переконаний, що проблему шкідливого впливу електромагнітного випромінювання та Wi-Fi на здоров’я людини потрібно вивчити на фаховому рівні. Про це УНН повідомили у прес-службі Держінформнауки.

На його думку, відповідні системні дослідження має ініціювати і фінансово підтримати держава, адже саме вона найбільше зацікавлена у тому, щоб відділити міфи від фактів.

"Розвиток інформатизації в Україні й при цьому запобігання шкідливому впливу новітніх технічних засобів на здоров’я людини – ці два завдання мають вирішуватися одночасно, в жодному разі – не одне за рахунок іншого", - так В.Семиноженко прокоментував основну ідею доповіді постійного комітету ПАРЄ, в якій ідеться про шкідливий вплив електромагнітного випромінювання. Нагадаємо, що у зв’язку з цим комітет рекомендує Раді Європи скоротити використання мобільних телефонів і Wi-Fi у школах.

"Рівень інформатизації в Україні залишається дуже низьким. Згідно з останнім соціологічним дослідженням, Інтернетом користуються лише 30% громадян. У подібній ситуації єдиний вірний шлях – це пошук компромісу між розвитком і впровадженням у життя новітніх технологій та збереженням здоров’я нації", - зазначив голова Держінформнауки.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...