Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
19605

Державі повернули понад 2 тис. га землі, а бюджету - 37,7 млн грн - ГПУ

КИЇВ. 31 травня. УНН. Вжитими органами прокуратури заходами правозахисного та представницького характеру попереджено безпідставне надання іншим особам земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею 10 тис. га, реально повернуто понад 2 тис. га, відшкодовано до бюджету 37,7 млн грн. Про це УНН повідомили в прес-службі ГПУ.

 

На розгляді у судах перебувають позови прокурорів про відшкодування коштів та повернення на користь держави 21 тис. га земель на загальну суму понад 2 млрд грн.

Прокурорські перевірки засвідчили, що поширеними є факти прийняття органами місцевої влади та самоврядування необґрунтованих рішень про передачу особам у користування або у власність земель державної і комунальної власності. При цьому не дотримуються вимоги закону щодо проведення обов`язкової експертизи землевпорядної документації, попереднього вилучення ділянок, у тому числі з користування державних підприємств та установ тощо.

У поточному році прокурорами опротестовано та оскаржено до суду майже 5 тис. таких рішень, внаслідок чого вдалось попередити вибуття із державної власності 10 тис. га земель. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram