Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
7935

А.Клюєв розповів Ш.Фюле про українську дерегуляцію

БРЮССЕЛЬ-КИЇВ. 31 травня. УНН. Перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв та Член Європейської Комісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле на зустрічі в Брюсселі обговорили підготовку до наступного раунду переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, який відбудеться 20-24 червня у Києві. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

 

Учасники зустрічі підтвердили спільне прагнення сторін завершити переговори по Угоді про асоціацію, включно із ЗВТ, до кінця поточного року.
А.Клюєв також наголосив, що питання безвізового режиму з ЄС є пріоритетним для уряду України та поінформував Ш.Фюле про заходи, які реалізує українська сторона щодо виконання відповідного Плану дій.
Учасники зустрічі також обговорили останній перегляд Європейської політики сусідства, результати якого були оприлюднені 25 травня.
Окрім того Перший віце-прем‘єр-міністр України розповів Члену Європейської Комісії про соціально-економічні реформи, які проводяться в Україні, зокрема про заходи з дерегуляції економіки та поліпшення інвестиційного клімату.
По завершенню зустрічі Андрій Клюєв та Штефан Фюле підписали міжурядову Угоду про фінансування проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – етап ІІ".  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram