Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
7500

Українські бізнесмени зацікавлені в розробці родовищ нафти в Сербії - М.Азаров

КИЇВ. 31 травня. УНН. Українські компанії зацікавлені брати участь в розробці родовищ нафти, розвитку газотранспортних систем Сербії. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров сказав під час зустрічі з міністром закордонних справ Республіка Сербія Вуком Єремичем, повідомили УНН в прес-службі КМУ.

"Ми зацікавлені в участі наших компаній на території Сербії в розробці нафти і газотранспортних мереж", - відзначив глава українського уряду.

За його словами, Україні та Сербії також слід активізувати роботу Міжурядової українсько-сербської Комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Також М.Азаров зазначив, що проведення переговорів на найвищому рівні максимально сприятиме поглибленню співробітництва в різних сферах.

Крім того, Україна та Сербія мають можливість співпрацювати в машинобудуванні та військово-технічній сфері. За його словами, українські компанії брати участь у розвитку інфраструктури Сербії.

М.Азаров також закликав сербських колег організувати ряд бізнес-форумів, оскільки це дозволить налагодити двосторонній діалог і розширити ділові контакти.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram