Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11700

Крапку у справі Ю.Тимошенко має поставити суд - Р.Кузьмін

КИЇВ. 1 червня. УНН. Остаточну оцінку доказам у справі щодо екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко має дати суд. Про це з парламентської трибуни сказав перший застпник Генерального прокурора Ренат Кузьмін, передає кореспондент УНН.

"Позиція прокуратури в цьому питанні іншою бути не може: у нас є одне бажання, нехай суд України дасть оцінку зібраним доказам і скаже чи винувата екс-прем'єр чи ні", - зазначив Р.Кузьмін.

За його словами саме суд повинен винести обинувачувальний вирок, якщо таких доказів буде достатньо або винести виправдальний вирок якщо для цього будуть відповідні підстави.

"Завдання слідчого - зібрати докази та представити їх до суду", - додав перший заступник Генерального прокурора. 

Як повідомляв УНН, у "БЮТ-"Батьківщині" наголошували, що фракція наполягатиме на скасуванні законопроектів про обмеження ознайомлення підсудного з кримінальною справою, а також домагатиметься відновлення діяльності народних засідателів у судах.

Як зазначав голова фракції Іван Кириленко, Ю.Тимошенко зверталась особисто до Генпрокурора з проханням розглянути її подання про те, що справи проти неї сфальсифіковані.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram