Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12705

Уряд притягуватиме до відповідальності бездіяльних губернаторів

КИЇВ. 1 червня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час розширеного засідання уряду за участі Президента України Віктора Януковича заявив, що керівники окремих регіонів бездіяльно спостерігають хаос тарифоутворення на послуги житлово-комунального господарства і тому уряд розгляне питання їхньої відповідальності за це, передає кореспондент УНН.

"Керівники окремих регіонів, як виявилось, просто не володіють ситуацією. Бездіяльно спостерігають хаос в тарифоутвореннях і зловживання в цій сфері, порушення прав споживачів", - наголосив Прем’єр.

Він також зазначив, що на сьогоднішньому засіданні уряду буде розглянуте питання відповідальності за втрату контролю в житлово-комунальній сфері керівників Дніпропетровської області, Київської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Житомирської та міста Севастополь.

Як повідомляв УНН, під час засідання Координаційної ради з підготовки та відзначення 20-ї річниці Незалежності України 30 травня Президент України Віктор Янукович зазначив, що уряд має забезпечити державницькі підходи до формування тарифної політики у сфері житлово-комунального господарства. Він закликав зробити тарифну політику "державницькою, а не містечковою".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram