Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15705

Уряд створив робочу групу щодо реформування сфери ЖКГ

КИЇВ. 1 червня. УНН. Уряд створив робочу групу щодо реалізації стратегії реформування сфери житлово-комунального господарства. Про це під час брифінгу сьогодні заявив урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський, передає кореспондент УНН.

"Сьогодні Президент доручив створити робочу групу і протягом 10 днів розробити стратегію", - зауважив М.Бродський.

Очолив робочу групу перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв.

За словами М.Бродського, насамперед, в стратегії має бути визначено, як запровадити в Україні енергозберігаючі технології.

"Сьогодні ми гріємо повітря і землю і 50% води йде в землю, тому перше в цій стратегії має бути визначено, як нам запровадити енергозберігаючі технології", - додав він.

Як повідомляв УНН, у бюджеті на 2011 рік на програму реформування житлово-комунального господарства закладено 5,6 млрд грн.

Нагадаємо, у грудні минулого року Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим підписано постанову від 28 лютого "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотних проектів у сфері житлово-комунального господарства". До конкурсного відбору допускаються пілотні проекти, які відповідають завданням Загальнодержавної, регіональних та місцевих програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram