Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
12030

ЛІТО. ПЛЯЖУ НЕ БУДЕ

КИЇВ. 1 червня. УНН. Пляжі м. Києва не готові до купального сезону. Такий висновок зробила Держінспекція цивільного захисту та техногенної безпеки столичного управління МНС, яка провела планову перевірку столичних пляжів. Тим часом Президент розвиває унікальні курорти в Україні.

На цьому наголосив сьогодні під час брифінгу керівник Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента Євген Анопрієнко, коментуючи підписаний сьогодні главою держави Закон України "Про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення".

Крім того Є.Анопрієнко підкреслив, що завдяки статусу, наданому Хмільнику, на його розвиток у Держбюджеті будуть передбачені відповідні кошти.

У свою чергу Прем’єр-міністр М.Азаров під час візиту до Трипільської спецшколи-інтернату розповів, що літній відпочинок розпочався вчасно та організовано. Хоча додали проблем низка закритих пляжів у Донецькій області. Тож М. Азаров пообіцяв встановити порядок, при якому регулярно у регіоні будуть відбиратися проби води і по мірі вирішення проблеми пляжі знову відкриють.

Глава уряду також зауважив, що сьогодні на засіданні Кабміну він звернув увагу всіх керівників обласних адміністрацій та міністерств на те, щоб було перевірено санітарний стан у місцях відпочинку дітей і щоб цей рік пройшов нормально і без надзвичайних ситуацій

А на Харківщині найближчими роками планують витратити майже 100 млн грн на розвиток мережі оздоровчих закладів області. Джерелом фінансування програми будуть як бюджетні, так і позабюджетні кошти. Частина з них буде направлена на підтримку 18 комунальних дитячих таборів області, а частина піде на розробку проектної документації і будівництво так званого "Харківського Артека", який планується створити на базі одного з великих таборів регіону.

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram