Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19140

Президент вніс зміни до законодавства щодо клінічних випробувань ліків

КИЇВ. 2 червня. УНН. Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, серед яких Закон України № 3323-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів", про це УНН повідомили в прес-службі глави держави.

 

Також Президент підписав: Закон України № 3319-VI "Про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію"; Закон України № 3320-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування природного газу та електричної енергії"; Закон України № 3334-VI "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ боротьби із злочинністю та корупцією"; Закон України № 3325-VI "Про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством"; Закон України № 3352-VI "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення".


Нагадаємо, Верховна Рада прийняла за основу проект закону № 7146 про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів. Це рішення підтримали 247 народних депутатів.
Як зазначив автор законопроекту, народний депутат від фракції ПР В.Коновалюк, виробництво і розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів створює загрозу для життя та здоров’я українців, а також завдає збитки легальним виробникам фармацевтичної продукції та Держбюджету.
Законопроектом (реєстр. № 7146) пропонується внести зміни до Закону "Про лікарські засоби", до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram