Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 07:45
Новини: Політика
14460

Податківці України та Франції обговорять підтримку малого та середнього бізнесу

КИЇВ. 6 червня. УНН. Розпочався п’ятиденний робочий візит делегації українських податківців до Франції. Протягом цих днів вітчизняні фахівці планують провести низку зустрічей із французькими колегами, аби вивчити досвід цієї країни у підтримці малого та середнього бізнесу. Про це УНН повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації України.

"І перед Україною, і перед Францією стоять одні й ти самі проблеми – як підтримати малий та середній бізнес, але водночас організувати механізми сприяння так, щоби ними не могли скористатися суб’єкти тіньової економіки. Дрібні підприємці – основа національної економіки в європейських країнах, саме вони складають "середній клас". І вони безумовно потребують підтримки. Наше завдання – виробити такі спільні алгоритми надання пільг, до яких не матимуть доступу шахраї, зацікавлені лише у мінімізації податків", - пояснив заступник голови ДПС України Олександр Клименко, який очолює українську делегацію.

За його словами, саме тематика застосування спрощених моделей оподаткування, "податкових канікул" та упередження використання таких моделей для ухилення від оподаткування стане основною тематикою під час консультацій з податковим відомством Франції.

Крім того, податківці України мають намір ознайомитися з досвідом застосування норм Податкового Кодексу.

"На жаль, треба визнати, що з кодифікацією податкового законодавства Україна, у порівнянні з Європою, спізнилася не на роки, а на десятиліття. Наприклад, у Франції Кодекс діє з початку 50-х років минулого століття і зазнає змін щороку, під час прийняття державного бюджету. Процес коригування податкового законодавства у наших колег налагоджений та безболісний", - підкреслив О. Клименко.

Заступник голови ДПС додав, що міжнародна співпраця з податковими відомствами європейських країн має на меті залучення до вітчизняної практики загальноєвропейських принципів податкової політики – в рамках загального курсу на євроінтеграцію. 

Нагадаємо, як зазначав, перший віце-прем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, коментуючи пропозиції Координаційної ради з розвитку малого та середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів, уряд України буде уважно працювати з усіма пропозиціями підприємців. http://www.unn.com.ua/ua/news/10-05-2011/351161/

Як повідомляв УНН, проект нового Податкового кодексу викликав великий резонанс у суспільстві та обурення у представників малого та середній бізнесу.

20 травня голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко зареєстрував у Верховній Раді проект постанови № 8555 про звернення парламенту до Президента України щодо відставки віце-прем’єр-міністра - міністра соціальної політики та праці Сергія Тігіпка через непрофесіоналізм та провали у соціально-економічній політиці уряду.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...