Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 29 червня 2022 16:00
Новини: Політика
14955

Г.Герман вважає, що журналіст, який служить владі, є "нікудишнім" (доповнено)

КИЇВ.7 червня. УНН. Радник Президента України Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів сказала, що ніколи не мала нагород від влади і висловила сподівання, що влада ніколи її не нагородить, оскільки вона вважає, що найвищою нагородою для журналіста є відсутність нагород від влади, повідомляє УНН.

"Я ніколи не мала жодної нагороди від влади і сподіваюсь, що не буду мати, бо для журналіста дуже важливо, щоб влада його не нагороджувала – це найвища нагорода для журналіста, коли він не має нагород від влади. Це значить, що він незалежний. І так, за великим рахунком, варто було б скасувати і оце звання - заслужений журналіст. Тому що журналіст не може служити. Якщо журналіст служить владі – він нікудишній журналіст. Нехай мене пробачать всі ті, хто нагороджений цією високою нагородою – заслужений журналіст", - додала вона.

Г.Герман також зазначила, що знаходиться на боці тих журналістів, які не носять "політичної біжутерії".

"Я на боці тих журналістів, котрі політичної біжутерії не носять і я дуже сподіваюсь, що жодна влада ніколи, і нинішня до якої я належу, ніколи мене не нагородить. Тільки тоді я і всі ми зможемо залишатися незалежними", - сказала радник Президента.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram