Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 13:07
12675

Весільні сукні масово вивозили з України до Центральної Азії

КИЇВ. 7 червня. УНН. Протягом 2011 року працівниками Київської обласної митниці в пункті пропуску "Бориспіль" зафіксовано вже чотири спроби незаконного вивезення за межі України весільних суконь з аксесуарами. Всі громадяни, які намагалися їх вивезти, за їх інформацією, тимчасово не працюють і прямували до країн Центральної Азії – Казахстану та Туркменістану. Про це УНН повідомили у прес-службі Державної митної служби.

В першому випадку під час проведення митного контролю багажу на лінії спільного контролю служби авіабезпеки та митниці в багажному відділенні залу "Відліт" ДПМА "Бориспіль" на рентген-апараті в багажі двох громадянок Казахстану, які поверталися на батьківщину одним авіарейсом, було виявлено загалом 38 весільних суконь, 119 весільних перчаток, 9 болеро та фата весільна (11 штук), які знаходилися в дорожніх валізах пасажирок. Громадянки своїми діями обрали порядок проходження митного контролю через зону спрощеного митного контролю "зелений коридор", де не передбачено наявність у пасажира товарів на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Дозвільних документів на право вивезення виявлених предметів пасажирками надано не було. Митну декларацію вони не заповнювали, з приводу декларування вищевказаних предметів до інспекторів митниці не зверталися. В'їзної митної декларації із задекларованою валютою пасажирки не мали.

Кожній з пасажирок, згідно ст. 250 Митного Кодексу України, було пропущено товар лише на суму, еквівалентну 200 євро. В першої пасажирки це були: 3 весільні сукні та 4 пари весільних печаток. В неї ж було затримано за протоколом 14 весільних суконь, 9 болеро та фата весільна (11 шт).

Іншій пасажирці було пропущено 7 весільних суконь, а затримано за протоколом 14 жіночих весільних суконь та 115 весільних печаток.

В другому випадку 49 жіночих весільних суконь, 10 суконь для дівчаток, 42 фати, 5 болеро, 57 пар жіночих весільних рукавичок, 9 весільних букетів, 2 корсети, 24 підспідничники, 2 капелюшки-таблетки, 45 весільних віночків та близько 600 весільних прикрас у вигляді різноманітних квіток були виявлені так само під час проведення митного контролю багажу на лінії спільного контролю служби авіабезпеки та митниці в багажному відділенні зали "Відліт" ДПМА "Бориспіль" на рентген-апараті в багажі нашого співвітчизника, який відлітав до Казахстану.

Пасажир своїми діями аналогічно до попередніх громадянок обрав порядок проходження митного контролю через зону спрощеного митного контролю „зелений коридор”. Митну декларацію не заповнював, з приводу декларування вищевказаних предметів до інспекторів митниці не звертався.

Виявлені предмети знаходились у двох дорожніх сумках.

Таким чином, у пасажира було затримано за протоколом 49 жіночих весільних суконь, 10 суконь для дівчаток, 42 фати, 5 штук болеро, 57 пар жіночих весільних рукавичок, 9 весільних букетів, 2 корсети, 24 підспідничники, 2 капелюшки-таблетки, 45 весільних віночків та прикраси у вигляді квіток. згідно ст. 250 Митного Кодексу України.

В третьому випадку за аналогічних умов у громадянина Туркменістану, який повертався на батьківщину, було виявлено 24 весільні сукні, які знаходилися у трьох дорожніх сумках. Так само, як і попередні пасажири, громадянин скористався для проходження митного контролю спрощеною системою, де не передбачено наявність товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Зокрема, пасажир не надав і дозвільних документів на переміщення цих товарів.

В усіх чотирьох випадках складено протоколи про порушення митних правил. Сукні та весільні аксесуари вилучено до винесення судом рішення у справах. Встановлюється вартість предметів порушення митних правил. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...