Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 16:08
7755

Затверджено план проведення Форуму творчої інтелігенції держав-учасниць СНД

КИЇВ. 7 червня. УНН. З метою підготовки та проведення у жовтні 2011 року в Україні VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД Кабінетом Міністрів України затверджено відповідний план заходів. Про це УНН повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

 

Зокрема, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству закордонних справ, Міністерству культури, Організаційному комітетові з питань підготовки й проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД доручено організувати консультації з Радою з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД і Міждержавним фондом гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД щодо стану підготовки до проведення Форуму, а також розробити концепцію та визначити дату, тематику Форуму з урахуванням того, що 2011 рік є Роком історико-культурної спадщини в СНД.

Також до організації та проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД долучатимуться Міністерство охорони здоров’я, Міністерство внутрішніх справ, Державний комітет телебачення та радіомовлення, Київська міська державна адміністрація.

Проведення зазначеного Форуму в Україні сприятиме згуртуванню всіх ланок творчої та наукової інтелігенції для наукового, освітнього, інформаційного, культурного та духовного збагачення та забезпечення розвитку країн СНД; оздоровленню гуманітарних аспектів життя суспільства, зростанню його інтелектуального та культурного потенціалу, гармонізації національних і мовних відносин.

Нагадаємо, 21 квітня в Києві відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД, який заплановано провести в Україні цього року. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...