Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
13230

У Києві з'явиться міський дитячий діагностичний центр

КИЇВ. 8 червня. УНН. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про створення "Київського міського дитячого діагностичного центру". Про це УНН повідомили в прес-службі КМДА.

Амбулаторно-поліклінічний заклад розміститься за адресою: вул. Урлівська, 13.
Згідно Статуту новоствореного закладу, основна діяльність Центру – широка медична практика: дитяча гастроентерологія, ендокринологія, імунологія, неврологія, травматологія, стоматологія, офтальмологія, хірургія, психіатрія, діагностика тощо.
Серед інших завдань закладу – надання якісних, своєчасних лікувально-діагностичних медичних послуг дитячому населенню, проведення комплексного клініко-інструментального та лабораторного обстеження дітей, розробка та впровадження в практичну діяльність сучасних прогресивних діагностичних методів та технологій, здійснення науково-дослідницької роботи та багато іншого.

Нагадаємо, цього року близько 400 киян зможуть скористатися первинною медико-санітарною допомогою.

За словами голови КМДА, кияни позитивно оцінюють відкриття амбулаторій у столиці, адже вони відкриваються на територіях, які сьогодні є віддаленими від поліклінічних служб і центральних міських лікарень. Таким чином, зазначив він, міська влада наближає медичну допомогу до мешканців міста.

Як повідомляв УНН, під час презентації Стратегії розвитку Києва голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зазначив, що завдяки впровадженню Стратегії розвитку Києва до 2025 року планується підвищити вік киян з 72 до 79 років і вже сьогодні міська влада розпочала реформи в цій галузі, і вони вже роблять ставку на первинну медико-санітарну допомогу.

Водночас, за результатами аудиту ефективності використання Міністерством охорони здоров'я України коштів Державного бюджету, виділених на підготовку і підвищення кваліфікації медичних кадрів у 2010 та першому кварталі 2011 року, який провела Рахункова палата, загалом МОЗ з порушенням чинного законодавства та неефективно використало 930,8 млн грн, або близько 40% від загальної суми виділених коштів. У 2010 році першочергова потреба медичних закладів державної і комунальної форм власності у лікарях, підготовлених за держзамовленням, була забезпечена на рівні 27,5% від потреби.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram