Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 21:29
Новини: Політика
18165

В.Янукович розкаже Генсеку ООН про українську стратегію щодо подолання ВІЛ/СНІДу

КИЇВ. 8 червня. УНН. Президент України Віктор Янукович надіслав звернення до Генеральної Асамблеї ООН з приводу виконання Декларації про відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом 2001 року та Політичної декларації ВІЛ/СНІДу 2006 року, в якому розповів про Національну стратегію щодо подолання захворювання. Про це УНН повідомили в прес-службі глави держави.

 

"Україна є однією із країн, що ініціювали скликання історичної Спеціальної Сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2001 році. Минуло десять років, протягом яких набуто неоціненного досвіду та досягнуто серйозних здобутків в боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу.

Україна має Національну стратегію щодо подолання ВІЛ-інфекції/СНІДу, яка затверджена на законодавчому рівні та стосується як всього суспільства в цілому, так і кожного громадянина зокрема", - йдеться у зверненні Президента.

В.Янукович також зазначив, що пріоритетними заходами на шляху подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні держава визнає активізацію профілактики поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, забезпечення лікуванням хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, які його потребують, дотримання прав людей, які живуть з ВІЛ, та формування толерантного ставлення до них у суспільстві. "З цією метою в Україні прийнято Закон України "Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ", який набрав чинності з січня 2011 року.

Неможливо переоцінити внесок громадянського суспільства у справу боротьби з ВІЛ/СНІДом в Україні. Наша країна пишається тим, що неурядові організації і, що найважливіше, люди, які живуть з ВІЛ, є основними партнерами Уряду у забезпеченні національної відповіді на ВІЛ/СНІД", - зазначив В.Янукович.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...