Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 27 червня 2019 07:46
Новини: Політика
12375

Венеціанська комісія й надалі надаватиме Україні правову допомогу

КИЇВ. 9 червня. УНН. Президент України Віктор Янукович проголосив курс на проведення реформ в усіх сферах суспільного і політичного життя у державі, які, безумовно, пов’язані з правовими реформами. На цьому наголосила радник Президента України – керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України, член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук після зустрічі Президента України з головою Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія) Джанні Букіккіо та Секретарем цієї Комісії Томасом Маркертом, повідомили УНН у прес-службі глави держави.

"У цьому зв’язку тісна співпраця Європейської комісії «За демократію через право» з Україною є надзвичайно важливою і актуальною", – зауважила М.Ставнійчук.

"З огляду на важливість питань здійснення майбутньої конституційної реформи, завершення судової реформи у нашій країні, розгляду найближчим часом Венеціанською комісією питання якості законодавства про вибори народних депутатів України та з огляду на актуальність початку реформи місцевого самоврядування був власне здійснений візит керівництва Венеціанської комісії до України", – наголосила радник глави держави.

М.Ставнійчук підкреслила, що на сьогоднішній зустрічі Президента України з Головою та Секретарем Венеціанської комісії «предметом надзвичайно серйозної розмови» саме і були питання, пов’язані з майбутніми конституційно-правовими реформами в Україні.

"Передбачається, що конституційна реформа буде здійснена за рахунок надзвичайно широкої, публічної, фахової дискусії, із залученням громадянського суспільства, політикуму, і, власне, якраз про перспективи здійснення і можливості співпраці та застосування всіх механізмів європейського досвіду, накопиченого Венеціанською комісією в процесі конституційних реформ, йшлося сьогодні на зустрічі Президента України з керівництвом Венеціанської комісії", – додала вона.

Як повідомляв УНН, Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна врахує рекомендації Ради Європи щодо розробки Національної стратегії реформування місцевого самоврядування.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram