Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16065

У М.Азарова пообіцяли встановити День соціальної справедливості

КИЇВ.9 червня. УНН. Кабмін сьогодні схвалив проект указу Президента України "Про День соціальної справедливості”. Проект акта на засіданні уряду представив Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомили УНН у прес-службі Кабміну.

 

Документом, зокрема, пропонується установити в Україні День соціальної справедливості, який буде проводитися щорічно 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості.

Як відомо, резолюцією Організації Об’єднаних націй (ООН), прийнятою 62-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН, запроваджено, починаючи з 2009 року, щорічне відзначення 20 лютого Всесвітнього Дня соціальної справедливості. У зв’язку з цим Федерація професійних спілок України звернулася до Президента України з пропозицією запровадити в Україні щорічне відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості, як підтвердження прихильності України до загальновизнаних у світі принципів соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегій, спрямованих на її забезпечення.

Реалізація акта не потребуватиме витрат з державного та місцевих бюджетів.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram