Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 08:08
10905

В Україні на 46 млн українців майже 900 вишів

КИЇВ. 9 червня. УНН. Водночас, зокрема в Італії на 60 мільйонів населення припадає 65 університетів, у Франції на 63 мільйони – 41, в Іспанії на 45 мільйонів – 60, у Великій Британії на майже 61 мільйон – 142, а в Україні на 46 мільйонів – 228 ВНЗ III-IV рівнів акредитації (державної форми власності). Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За інформацією прес-служби, на сьогодні 35 міністерств і відомств України мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, що призводить до децентралізації управління вищою освітою.

"Треба щоб сільським господарством займалось Міністерство аграрної політики, а освітою вищою – займалось Міністерство освіти. Скрізь в Європі існує тільки одна практика – єдиний освітній простір", – цитує прес-служба міністра освіти, молоді та спорту Дмитра Табачника.

За його словами, малочисельність контингенту студентів у переважній більшості вищих навчальних закладів та їх розпорошеність за підпорядкуванням призвели до неефективного управління системою вищої освіти.

Нагадаємо, за даними Державного комітету статистики зараз в Україні функціонують 854 вищих навчальних закладів з них 349 - III-IV рівнів акредитації всіх форм власності та підпорядкування, з них державної форми власності 228, у тому числі 148 університетів, академій та 32 інститути
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...