Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 26 червня 2019 20:58
Новини: Політика
13050

А.Клюєв: Україна створює сприятливі умови для інвесторів

КИЇВ. 16 червня. УНН. Україна впевнено рухається шляхом реформ і робить все можливе для створення сприятливих умов для інвесторів. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на зустрічі з членом Палати лордів Парламенту Великої Британії Пітером Мендельсоном, повідомили УНН в прес-службі урядовця.

А. Клюєв заявив, що Уряд України максимально враховує досвід інших країн у проведенні економічних і соціальних реформ.
Пітер Мендельсон у свою чергу відзначив реальні успіхи України на цьому шляху.
Учасники зустрічі також обговорили хід переговорного процесу щодо укладення угоди про асоціацію з ЄС, в тому числі, про створення зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

Нагадаємо, Пітер Мендельсон в 2004-2008 роках був членом Європейської Комісії з торгівлі. 

Як повідомляв УНН, Президент України Віктор Янукович зазначав, створена за дорученням Президента робоча група опрацює питання вдосконалення національного інвестиційного законодавства, що мають покращити інвестиційний клімат у цілому.

Президент виразив сподівання, що законодавчі зміни стосовно інвестиційної політики держави будуть внесені до Верховної Ради до 10 липня, якщо ж ні – це відбудеться восени.

В свою чергу Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що Україна сьогодні є чудовим полем для інвестиційного розвитку. Україна вже має договори про зони вільної торгівлі майже з усіма сусідами і веде переговори з ЄС, на завершальній стадії укладення договорів з Канадою, Ізраїлем і Сінгапуром і формує сприятливий торговий клімат для співпраці з багатьма країнами світу.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram