Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 19 липня 2019 15:34
21435

Студенти просять уряд підтримати законопроект про вищу освіту

КИЇВ. 20 червня. УНН. Лідери студентського самоврядування звернулись до уряду, Президента України та Голови Верховної Ради з проханням сприяти ухваленню нового законопроекту України про вищу освіту у тій редакції, у якій він існує зараз. Про це на прес-конференції в медіа-холі УНН сказала керівник секретаріату Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

За словами А.Сабової, завтра на засіданні Кабінету міністрів уряд має розглянути новий проект закону про вищу освіту.
"Існує інформація, що деякі інші міністерства вже планують прибрати, урізати, скоротити ті вимоги, які сьогодні ставили студентські організації. Тому наше завдання і звернення до Прем’єр-міністра полягає в тому, щоб проект закону України про вищу освіту в тій редакції, в якій він був випущений зі стін міністерства освіти був ухвалений саме в такому вигляді", - зазначила А.Сабова.

Вона зазначила, що вже відбулось обговорення законопроекту в усіх регіонах України серед студентських колективів та лідерів студентського самоврядування. "Ми маємо купу документів, тут майже півтори тисячі підписів студентських лідерів з усіх регіонів України, які наголосили ще раз на своїх вимогах – на піднятті стипендій до прожиткового мінімуму, на збереженні держзамовлення на рівні 51% тощо. І, за результатами цього обговорення, цих круглих столів студентські лідери звертаються до Президента, до Прем’єр-міністра, до Голови Верховної Ради з проханням сприяти ухваленню цього проекту закону", - наголосила А.Сабова.

Відповідаючи на уточнюючи запитання журналістів які саме міністерства, які норми законопроекту збираються урізати А.Сабова зазначила, що має інформацію про те, що Міністерство фінансів та міністерство юстиції збираються не пропустити положення законопроекту про підвищення стипендій до рівня прожиткового мінімуму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram