Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 19 липня 2019 13:50
18585

30 червня для екскурсоводів організують методичну екскурсію по маршруту "Кримський космос"

КРИМ. 23 червня. УНН. 30 червня Міністерство курортів і туризму Криму організовує методичну екскурсію по маршруту "Кримський космос", передає Курортно-інформаційний центр АРК.

За словами начальника управління туризму Мінкурортів Ольги Бурової, екскурсія буде організована для кримських екскурсоводів, щоб ознайомити їх з новим маршрутом. «Ми розробили цей маршрут спільно з кращими екскурсоводами та істориками. Це науково обгрунтований маршрут», - зазначила вона.

Також взяти участь у методичній екскурсії запрошуються представники преси.

Екскурсія "Кримський космос" проходитиме за наступним маршрутом: Сімферополь - селище Шкільне - селище Вітіно - Євпаторія - Сімферополь. У програму маршруту входить огляд колишнього гарнізону військово-космічних сил СРСР "Наземний вимірювальний пункт № 10", який розташований в селищі Шкільному. Також учасники зможуть відвідати об'єкт ТНА-400 - перший радянський високоточний радіотелескоп з діаметром головного рефлектора 32 метри, який був створений для забезпечення запусків космічних апаратів до Місяця і планет сонячної системи. Крім того, в ході екскурсії представиться можливість побувати в Національному центрі управління та випробувань космічних засобів, розташованому в селищі Вітіно, а також відвідати музей при Центрі та Космічний музей в Євпаторії.

У свою чергу заступник Голови Ради міністрів - міністр курортів і туризму Криму Георгій Псарьов відзначив, що кримський уряд має намір підтримувати створення нових екскурсійних маршрутів. "Крим - це не тільки пляжний відпочинок, але й багата історія. Розробка подібних маршрутів дозволяє зробити Кримський півострів привабливішим для туристів. Ми сподіваємося, що цей туристичний продукт буде затребуваний не тільки влітку. Саме на розробку таких маршрутів, які можуть бути популярними в період міжсезоння, потрібно орієнтуватися", - резюмував віце-прем'єр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram