Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 16 липня 2019 19:47
Новини: Культура
13365

На фестивалі "Країна мрій" покажуть етно-моду

КИЇВ. 23 червня. УНН. Цього року вперше у рамках фестивалю "Країна мрій" буде реалізовано проект "Етно-fashion". Про це УНН повідомили в прес-службі Ukrainian Fashion Week, який був запрошений до реалізації цього проекту ініціатором фестивалю Олегом Скрипкою.

Етнічний фестиваль "Країна мрій" – це музичне фольклорне дійство у вигляді народного гуляння-ярмарку з вечірніми головними подіями на основній сцені – концертними виступами найкращих музикантів, українських фольклорних ансамблів та виконавців етнічної музики. Фестиваль був заснований у 2004 році та сім років поспіль проходив у Києві на території Печерського ландшафтного парку "Співоче Поле". Щорічна фестивальна програма складається з концертних виступів запрошених українських та іноземних колективів, книжкового ярмарку, літературної сцени, виставок народного малярства, інтерактивних етнічних майданчиків для дітей, ярмарків народних майстрів.

"Етно-стиль, через півстоліття від своєї появи в Європі, став таким популярним та авторитетним, що не втрачає свого натхнення та актуальності поза сезонними трендами. В Україні етно-стиль був близький і зрозумілий у будь-які часи. Внесок українських дизайнерів у розвиток цього стилю дає підстави сподіватися на те, що завдяки їхньому вмінню відчувати та берегти традиції українського народного костюма, дуже тонко "інтегрувати" його елементи та дух в сучасний одяг, етно-стиль в Україні буде і надалі розвиватися й поширюватися", - зазначили в прес-службі.

Ukrainian Fashion Week залучив до реалізації першого проекту "Етно-fashion" дизайнерів, що давно і плідно працюють у цьому стилі. Яскравим свідченням переконливої ходи етно-стилю стануть покази колекцій Зінаїди Ліхачової, Наталії Міщенко, Олени Серебрової, Олесі Теліженко та Роксолани Богуцької.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram