Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 19 червня 2019 10:24
Новини: Політика
10605

В.Литвин підтримав пропозицію підписати Меморандум про співпрацю між Україною та МОМ

КИЇВ. 23 червня. УНН. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин підтримує пропозицію підписати Меморандум про співпрацю між Україною та Міжнародною організацією з міграції. Про це він сказав під час зустрічі з головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфредом Профазі, повідомили УНН у прес-службі ВР.

М.Профазі поінформував Голову Верховної Ради України про діяльність Міжнародної організації з міграції та про роботу Представництва МОМ в Україні, зокрема, про проведення круглого столу та дискусії з депутатами парламенту, надання рекомендацій та експертних оцінок законодавчих актів у сфері міграційної політики. Голова Представництва повідомив про проведення запланованої Конференції з нагоди 60-ї річниці з дня заснування МОМ та 15-річчя роботи Організації в Україні на тему: "Майбутнє міграції в Україні", яка відбудеться у вересні 2011 року.

В.Литвин високо оцінив стан та перспективи розвитку співпраці нашої країни з цією впливовою міжнародною установою, діяльність Представництва МОМ в Україні. Співробітництво з МОМ він визнав особливо важливим для нашої держави з огляду на те, що Україна є транзитною державою.

"Ми як ніхто розуміємо проблеми міграції, бо у нас є як люди, які виїжджають за кордон, так і люди, які тут залишаються", - підкреслив він.

З метою посилення ефективності діяльності у сфері боротьби з торгівлею людьми, боротьби з нерегулярною міграцією, приведення діяльності Державної прикордонної служби в Україні та інших державних структур у відповідність до найкращих європейських практик щодо безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом, сприяння легальній і безпечній еміграції трудових мігрантів М.Профазі запропонував розробити і підписати Меморандум про співпрацю України і Міжнародної організації з міграції.

На переконання В.Литвина, для України було б корисним залучення як інтелектуального, так і фінансового та організаційного потенціалу Організації, які "набудуть активного звучання".

Довідково: Заснована у 1951 році, Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у міграційній галузі та тісно співпрацює із урядовими, міжурядовими та громадськими установами та організаціями.
МОМ сприяє гуманній та упорядкованій міграції на благо всіх через надання підтримки та послуг урядам та мігрантам.

Сьогодні до її складу входить 132 країни-членів та 17 країн зі статусом спостерігачів. У МОМ працює приблизно 7.000 чоловік у більше ніж 450 територіальних офісах по всьому світу.

Конституція МОМ визнає зв´язок між міграційним та економічним, соціальним та культурним розвитком, а також право на свободу переміщення. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...