Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 18:39
Новини: Економіка
30090

Знижено ціновий коридор на бензин та дизпаливо

КИЇВ. 24 червня. УНН. Сьогодні на засіданні Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля учасники одноголосно прийняли рішення знизити верхню межу цінового коридору на пальне на 10 коп. за літр як на бензин марки А-95, так і на дизпаливо. Про це УНН повідомили у прес-службі Міненерговугілля.

Учасники засідання зауважили, що тенденція щодо зниження цін на світовому нафтовому ринку дозволяє впевнено говорити про зниження цін на нафтопродукти в Україні.

Головуючий на засіданні ЕАГ міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко наголосив, що завдяки злагодженій співпраці між Урядом, виробниками та нафтотрейдерами, вдалося стабілізувати ситуацію на ринку нафтопродуктів.

"Завдяки злагодженій роботі вдалося стабілізувати ситуацію та не допустити подій, які зараз спостерігаються на ринку пального сусідніх країн", - зазначив міністр.

За оцінками учасників Експертно-аналітичної групи наявні запаси пального на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок та дизпаливо в Україні в короткостроковій та довгостроковій перспективах.

Також з метою збереження стабільної ситуації учасники засідання ЕАГ виступили з ініціативою продовження дії Закону про зниження ставки акцизного збору на нафтопродукти.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...