Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 20:13
Новини: Політика
9225

ЗАСІДАННЯ УРЯДУ. ПІДГОТОВКА ДО ЖНИВ. ПІДСУМКИ

КИЇВ. 29 червня. УНН. Сьогодні Кабінет Міністрів України планує розглянути звіт керівництва міністра аграрної політики та продовольства, а також ряду областей щодо збору врожаю. Про це під час засідання уряду сказав перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку Андрій Клюєв.

"Сьогодні ми заслухаємо звіт керівництва Мінагрополітики, а також Донецької та Одеської областей щодо стану справ з підготовкою та збиранням врожаю 2011 року та виробництва плодоовочевої продукції, функціонування ринкової інфраструктури, підготовки місць зберігання та забезпечення населення відповідною продукцією", - зазначив він.

А.Клюєв також додав, що потрібно посилити контроль за ходом збирання зернових. Зокрема, він зазначив, що розпочалося збирання врожаю ранніх зернових культур у Південних та Південно-Східних регіонах.

"Темп збору зернових завдяки інтенсивним опадам покращився, на багатьох площах припинилася посухиа. Це надає можливість отримати дещо більший врожай зернових. Загальний обсяг збиральних робіт по цій групі зернових склав 12,4 млн га, з них пшениці на площі 6,8 млн га. Слід не впустити оптимальні строки та не втратити вирощений врожай. Тому, прошу посилити контроль за ходом збирання хліба", - наголосив А.Клюєв.

Він також наголосив, що особливу увагу слід звернути на дотримання вимог безпеки праці та пожежної безпеки безпосередньо на місцях жнив.

А також доручив Міністерству аграрної політики та продовольства, Мінекономрозвитку, Раді міністрів АР Крим, Київській та Севастопольській міським адміністраціям сприяти сільгосптоваровиробникам в отриманні кредитів для проведення польових робіт у 2011 році, забезпечити поставку сільгоспотоваровиробникам паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив. Вжити заходів з оптимізації структури посівних площ сільгоспгосподарських культур, починаючи з осені поточного року з урахування потреб внутрішнього продовольчого ринку, а також забезпечити постійний моніторинг та уточнення регіональних балансів, попиту та пропозицій на основні види с/г продукції.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...