Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
22665

Президент відкрив амбулаторію сімейної медицини у Голосіївському районі

КИЇВ. 7 липня. УНН. Президент України Віктор Янукович під час робочої поїздки містом Києвом взяв участь в церемонії відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Голосіївському районі, передає кореспондент УНН.

Після урочистого відкриття амбулаторії Глава держави вручив ордери на квартири працівникам цієї амбулаторії.

"Зараз ми робимо все для того, щоб медицина була максимально наближена до людей, а для вас (лікарів – Ред.) ми повинні зробити все, щоб ви могли працювати", - зазначив Президент.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вулиці Ломоносова 52а надаватиме медичну допомогу 5 тис. дорослого населення та близько 1 тис. 300 дитячого населення столиці.

Нагадаємо, до кінця року в Києві планують відкрити 90 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в усіх районах міста, в першу чергу, у віддалених житлових масивах.

Довідка УНН. Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини - лікувально-профілактичний заклад, який в межах своєї діяльності на засадах сімейної медицини забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надає прикріпленому за сімейно-територіальним принципом населенню кваліфіковану первинну лікувально-профілактичну допомогу, здійснює його диспансеризацію та моніторинг за станом здоров'я.

 

Як повідомляв УНН, такі амбулаторії вже було відкрито у Шевченківському районі. Першу відкрили 11 травня ( на обслуговування 4 тис. чоловік) за адресою: вулиця Щербакова 42/44, другу (на обслуговування близько 7 тис. чоловік) – 25 травня на вулиці Коперника, 29/10.

 

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram