Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 06:29
Новини: Політика
9825

Б.Обама і Д.Медведєв домовилися по телефону про "імпульс" для Росії

КИЇВ. 11 липня. УНН. Президент США Барак Обама і його російський колега Дмитро Медведєв домовилися "дати необхідний імпульс" переговорах щодо вступу Росії до СОТ, повідомляє прес-служба Кремля.

"Було домовлено дати необхідний імпульс переговорним командам двох країн, які вже найближчим часом повинні будуть представити відповідну доповідь президентам", - говориться в повідомленні прес-служби.

Лідери США та Росії в понеділок в ході телефонної розмови також домовилися вживати скоординовані кроки по карабахському врегулюванню. 

Довідка УНН: Світова організація торгівлі (СОТ) – це провідна міжнародна економічна організація, членами якої вже є 153 країни, на долю яких припадає близько 96% обсягів світової торгівлі; її функціями є встановлення правил міжнародної системи торгівлі і вирішення спірних питань між країнами-членами, що підписані під близько 30-ма угодами організації. Після приєднання ряду країн, які зараз є кандидатами на вступ, у рамках СОТ здійснюватиметься майже весь світовий торговельний оборот товарів та послуг.

За останні роки значно розширилася сфера діяльності СОТ, яка на сьогодні далеко виходить за рамки власне торговельних стосунків. СОТ є потужною і впливовою міжнародною структурою, здатною виконувати функції міжнародного економічного регулювання. Членство у СОТ стало на сьогодні практично обов`язковою умовою для будь-якої країни, що прагне інтегруватися у світове господарство.

Процеси створення, становлення і розширення СОТ не були простими та однозначними. Хоча за останні 30 років масив загальних правил СОТ надзвичайно зріс, СОТ усе ще базується на принципі двосторонніх переговорів між членами з метою взаємного відкриття їх ринків. Члени СОТ, формулюючи вимоги до країн-претендентів стосовно доступу до їх ринків, відстоюють інтереси власних підприємств, захищаючи таким чином власне виробництво та робочі місця. Тому переговорний процес є непростим і, як правило, тривалим.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...